Prosta matematyka dzięki Kartom Grabowskiego

Świetlica szkolna od roku 2017 posiada na wyposażeniu zestaw gier - Karty Grabowskiego, które z sukcesem wykorzystujemy podczas różnego rodzaju zabaw stolikowych. Karty Grabowskiego są zestawem gier edukacyjnych dla dzieci, dzięki którym najmłodsi podczas zabawy w swobodny, niewymuszony sposób uczą się tabliczki mnożenia, dodawania i odejmowania ale i nie tylko. Dzieci ćwiczą pamięć wzrokową, uczą się spostrzegawczości ale również sasad fair play, pozytywnego rywalizowania oraz tego, że porażka to nie koniec świata, tylko kolejny etap na drodze do osiągnięcia sukcesu.

Justyna Klimek