W zdrowym ciele zdrowy duch!

W minionym tygodniu podczas zajęć w świetlicy szkolnej rozmawialiśmy głównie  o zdrowiu i odpowiednim odżywianiu. Przypomnieliśmy, jak należy ubierać się jesienią oraz co należy jeść, by zdrowo się odżywiać. Wykonaliśmy prace plastyczne przedstawiające jesienni ubiór oraz piramidy żywieniowe. Uczniowie uczęszczający do świetlicy dowiedzieli się też skąd biorą się perły oraz jak odróżnić prawdziwą perłę od sztucznej. Nie zabrakło zabaw na dywanie oraz zajęć czytelniczych.

W dniach 14 – 18.10.2019 r. w świetlicy szkolnej odbył się konkurs plastyczn pt.„W zdrowym ciele zdrowy duch”. W konkursie wzięło udział 36 uczniów. Biorąc pod uwagę pomysłowość i dokładność wykonania prac, przydzielono następujące miejsca:

I miejsce w klasach I – Maciej Krężelewski kl. I c

I miejsce w klasach II – Aniela Zielińska kl. II b

I miejsce w klasach III – Marika Kulesza kl. III b

Wyróżniono także następujące prace:

Wojciech Biernacki kl. I a

Alexander Kruszewski kl. I c

Zuzanna Musielska kl. II c

Lena Klukowska kl. III c

Klaudia Taczyńska kl. III a

Aleksandra Ołdak kl. IV b

Sylwia Zielińska kl. IV b