Sp3

  • Skocz do głównej treści strony
  • Skocz do menu nawigacyjnego i logowania
  • Skocz do dodatkowych informacji

Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

  • Rekrutacja 2026/27
  • Librus
  • Facebook
  • Program "Przyjazna szkoła"
  • Program "Aktywna Szkoła"
  • Kontakt

Szukaj

Jesteś tutaj: Start

Menu główne

  • Aktualności
  • Grono Pedagogiczne
  • Dokumenty szkolne
  • O szkole
  • Specjaliści
  • Biblioteka szkolna
  • Świetlica
  • Stołówka
  • Patroni 2026
  • Asystent międzykulturowy

Strefa rodzica

  • Dokumenty bieżące
  • Klasa I - starter pack
  • Dzwonki
  • Pielęgniarka szkolna
  • Konkursy
  • Kalendarz 2025/2026
  • Rada rodziców

Strefa ucznia

  • Dzwonki
  • Doradztwo zawodowe
  • Projekt Iława - Tholen
  • Uczniowski projekt malarski: IŁAWA- THOLEN
  • Wolontariat

60 lat Trójki

  • Kartki pocztowe
  • Konkurs plastyczny
  • Gloria i Lumia

Działalność świetlicy szkolnej 2016/2017

Nieco o działalności Świetlicy Szkolnej w roku szkolnym 2016/2017:     

W roku szkolnym 2016/2017, wychowawcy świetlicy, przy wsparciu ze strony Dyrekcji Szkoły podjęli decyzję, by razem z dziećmi wziąć udział w konkursie „Świetlica szkolna – przestrzenią dla edukacji, rozwoju i zabawy”. III edycja konkursu organizowana była przez Studium Prawa Europejskiego w Warszawie. Konkurs trwał od 12.09.2016 do 12.03.2017 składał się realizacji 7 tematów, z których każdy osobno był oceniany na podstawie odrębnie złożonego sprawozdania i potwierdzenia realizacji w formie zdjęć. W realizacji projektu brali wszyscy wychowawcy świetlicy szkolnej: p. Karolina Kasak, p. Sabina Potocka, p. Magdalena Pernak, p. Maja Marciniak, p. Ewelina Budniewska Treder i p. Justyna Klimek (koordynator konkursu).

Niezmiernie jest nam miło pochwalić się, że trud nasz włożony w realizację zadań konkursowych się opłacił, gdyż otrzymaliśmy poniższy certyfikat: (proszę zerknąć kto go podpisał ; )

Następujące tematy zrealizowano podczas powyższego konkursu:

Czytaj więcej: Działalność świetlicy szkolnej 2016/2017

Biwak integracyjny w Łapinie

W dniach od 07.06 do 09.06.2017 klasa V d oraz V e uczestniczyła w wycieczce do Łapina.

Czytaj więcej: Biwak integracyjny w Łapinie

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca uroczyście zakończono oraz podsumowano rok szkolny 2016/2017. Wprowadzono sztandar szkoły, wykonano hymn państwowy. Głos zabrała pani dyrektor Barbara Żuchowska, przedstawiciel Rady Rodziców oraz Powiatowej Policji w Iławie, którzy podziękowali nauczycielom i uczniom za całoroczną, wytężoną pracę i życzyli wszystkim udanych wakacji. Więcej zdjęć

Gala osiągnięć uczniów

Koniec roku szkolnego  to  czas  podsumowań. 22 czerwca na boisku szkolnym odbyła się Gala Sukcesów i Osiągnięć uczniów szkoły, na której wręczono dyplomy, nagrody i podziękowania za udział w konkursach. Uroczystość rozpoczęło przemówienie pani dyrektor Barbary Żuchowskiej, która  pogratulowała wszystkim nagrodzonym. Więcej zdjęć

 Gratulujemy!

Wycieczka do Jantaru

Klasa IVc i VIa wraz z wychowawcami p.G.Stolarską i J.Łęgowską oraz p.E.Komstą i A.Pielecką odpoczywali na Mierzei Wiślanej w Jantarze. Dwudniowy biwak integracyjny był pełen nauki i zabawy dzięki firmie Guru i animatorom, którzy przygotowali wiele atrakcji. Budowanie zamków na plaży, tworzenie własnych opowieści, poszukiwanie ukrytych zwierzaków na terenie ośrodka, gry i zabawy sportowe sprawiły, że nikt się nie nudził. Nie zabrakło również nocnego poszukiwania ukrytych piłek w lesie. Wspólnie podjęliśmy decyzję, by jeszcze wybrać się na tego typu biwak z firmą Guru, która zapewnia niezapomniane atrakcje i wspomnienia. Zobacz zdjęcia

Wycieczka do Łeby

Klasa IV E i grupa uczestników z klasy IV B pod opieką organizatorki wycieczki pani Urszuli Wieńskiej oraz nauczycieli-opiekunów udali się na dwudniową wycieczkę do Łeby. Uczniowie odwiedzili Sea Park, centrum edukacji i zabawy w województwie pomorskim. Jest to pierwszy w Polsce park, w którym znajdują się foki bałtyckie, a także pochodzące z dalszych rejonów uchatki kalifornijskie. Atrakcje parku nawiązują do historii i kultury Pomorza. Na terenie parku znajdują się liczne place zabaw dla dzieci. Następnie czwartoklasiści skorzystali z oferty Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku, które jest miejscem nietuzinkowym i kształcącym, położonym w samym sercu Kaszub, u stóp największego wzniesienia na Pomorzu - góry Wieżycy. Dzieci uczestniczyły w bardzo interesującej wycieczce, będącej lekcją historii. W towarzystwie przewodnika dzieci zobaczyły m. in.: Najdłuższą Deskę Świata, Dom Sybiraka, Bunkier TOW "Gryf Pomorski", Kaszubski Świat Bajek, czy Największy Koncertujący Fortepian Świata. Jedną z najbardziej charakterystycznych atrakcji znajdującą się w CEPR jest "Dom do Góry Nogami", który wywołał ogromne emocje wśród naszych uczniów - na własnej skórze mogli odczuć efekty zawirowań błędnika. Te niebywałe atrakcje poprzedził wielokilometrowy spacer brzegiem morza, który rozpoczął się od unikalnych i pięknych, ruchomych wydm położonych w Słowińskim Parku Narodowym, pomiędzy jeziorem Łebsko, a morzem. Podróż zakończyła się w ośrodku turystycznym, gdzie dzieci nocowały. Zobacz zdjęcia. s.p.

Moje hobby

 

Od marca do maja w klasie III e realizowany był cykl zajęć pt. „Moje hobby, moje zainteresowanie” Celem zajęć było rozwijanie zainteresowań i pasji uczniów, wskazywanie pomysłów na spędzanie wolnego czasu oraz integracja zespołu klasowego. Podczas zajęć chętni uczniowie prezentowali swoje hobby, pokazywali kolekcje, zachęcali do poznawania nowych rzeczy swoich rówieśników. Uczniowie chętnie i z dużym zaangażowaniem przygotowywali się do swoich prezentacji, przynosili różne rzeczy, które są istotne w realizacji ich pasji, dzielili się sukcesami i prezentowali swoje umiejętności. Przygotowywali quizy dla kolegów i koleżanek oraz niespodzianki. Słuchający zadawali pytania i mieli okazję aktywnie uczestniczyć w niektórych prezentacjach. Zobacz zdjęcia

Wychowawca: Katarzyna Zdziebłowska

Dzień Rodziny

 

Rodzina to szczególne miejsce, w którym możemy bezpiecznie dorastać otoczeni miłością naszych kochanych rodziców i rodzeństwa. Rodzice są pierwszymi, najważniejszymi nauczycielami. Pokazują dzieciom świat i uczą jak mają żyć. Podają im dłoń i jest to dłoń podana z miłością.

W dniu 08.06.2017r. uczniowie klasie III e zaprosili rodziców i uczcili święto Mamy i Taty pod hasłem. „Dzień Rodziny”. Zaprezentowali z tej okazji kilka zabawnych scenek kabaretowych i piosenek. Zebrani Rodzice z uśmiechem na ustach i rozbawieniem bili brawa swoim pociechom. Po części artystycznej dzieci złożyły życzenia i wręczyły Rodzicom kwiaty oraz zaprosiły na słodki poczęstunek. Więcej zdjęć

Wychowawca: Katarzyna Zdziebłowska

Piłkarski piątek

 

Tak wyglądaliśmy wczoraj, z okazji piłkarskiego piątku. Zobacz zdjęcia. A dziś - wszyscy kibicujemy polskiej reprezentacji w meczu z Rumunią.

Sportowe Święto Szkoły

 

1 czerwca był w naszej szkole obchodzony jako Święto Szkoły - no i oczywiście - Dzień Dziecka.

Nauczyciele wychowania fizycznego, przy współpracy nauczycieli innych przedmiotów, zorganizowali Piknik Sportowy pod hasłem " Poznajemy dyscypliny olimpijskie".

Na  boisku ze sztuczną trawą, nieopodal stadionu, uczniowie naszej szkoły mogli poznać dyscypliny sportowe, poprzez wykonywanie zadań sprawnościowych na 19 stanowiskach.

Każdy mógł zawiązać węzeł żeglarski, porzucać piłką do rugby, powiosłować na  ergometrze, czy też wystartować do biegu z bloków startowych.

Piknik sportowy był świetną okazją do dobrej zabawy, integracji zespołów klasowych, a jednocześnie poznania dyscyplin, które są mało popularne wśród uczniów "Trójki".

To był udany dzień:) Zobacz zdjęcia

Tekst, pomysł oraz organizacja imprezy: Katarzyna Grabkowska

 

Kolejny sukces naszych uczniów!

Już po raz XVII odbył się największy konkurs klas I – III Miejsko – Gminna Olimpiada Ekologiczna. Tym razem gospodarzami konkursu była Samorządowa Szkoła Podstawowa w Lasecznie, która bardzo profesjonalnie przygotowała imprezę. Do rywalizacji przystąpiło 10 szkół z Iławy i okolic. Uczniowie rozwiązywali wiele bardzo trudnych zadań z dziedziny przyrodniczej i ekologicznej. Poziom olimpiady był bardzo wysoki, gdyż uczniowie przygotowywali się do niej przez cały rok. Jednak Anna Łęgowska z klasy III c (wychowawcami są pani dyr. B. Żuchowska oraz pani E. Kozibska) oraz Filip Słomiany z klasy III h (wychowawca pani G. Ziomek) nie dali rywalom szans i wygrali zdobywając 51 punktów na 53 możliwe. Opiekunem grupy podczas konkursu była pani Magdalena Szczuka. Całą rywalizację z wielką uwagą śledziła również Dyrektor SSP 3 Pani Barbara Żuchowska. Wiecej zdjęć

Gratulujemy zwycięzcom! 

Więcej artykułów…

  1. Okiem rodzica
  2. WIOSENNA EDYCJA MEMORY MASTER - WYNIKI
  3. Z lekturą za pan brat
  4. Wycieczki szkolne 2016/2017
  5. Wycieczka do Rabki-Zdrój
  6. Dzień Mamy
  7. Już są! Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady z j. angielskiego Olimpus.
  8. Co słychać w świetlicy?
  9. Wycieczka do Gdańska
  10. Festyn Rodzinny 2017

Strona 61 z 67

  • start
  • Poprzedni artykuł
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • Następny artykuł
  • koniec
Zamknij informacje

Dodatkowe informacje

logo_kolor.png
program_dla_szkol.png

Nowości

  • Zebranie Rodziców/Opiekunów przyszłorocznych klas pierwszych
  • Wicemistrzowie Województwa i Król Strzelców w naszych szeregach!
  • BERLINKI MINI HANDBALL LIGA
  • Informator o szkołach powiatu iławskiego.
  • WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY O JANIE PAWLE II

Popularne

  • Grono pedagogiczne
  • Dzwonki
  • Konkurs historyczny
  • Saint Patrick's Day
  • Obowiązek informacyjny RODO

Rodo

  • Informacje o przetwarzaniu danych
  • Obowiązek informacyjny RODO
  • Polityka prywatności
  • Regulamin serwisu
Akceptuję

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Każdy może sam decydować o tym czy dopuszcza pliki cookies, ustawiając odpowiednio swoją przeglądarkę.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.

Twoja prywatność jest dla nas ważna

Właściciel serwisu gromadzi i przetwarza dane o użytkownikach (w tym dane osobowe) w celu realizacji usług za pośrednictwem serwisu. Dane są przetwarzane zgodnie z prawem i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Przetwarzanie części danych może być powierzone innym partnerom.


Obowiązek Informacyjny

Polityka Prywatności

O ciasteczkach

Korzystaj bezpiecznie z internetu