Podsumowanie akcji „Bezpieczny kontakt z psem”

W dniach 2-15 czerwca 2022 r. w naszej szkole odbył się cykl spotkań edukacyjnych „Bezpieczny kontakt z psem” we współpracy z dogoterapeutą panem Dawidem Hajdasem oraz Hasanem, Keysi i Rosalie – owczarkami niemieckimi. Zajęcia odbywały się w klasach I-III oraz w świetlicy szkolnej.

 

W ramach zajęć uczniowie zapoznali się z zasadami bezpiecznego kontaktu z psem. Pogłębili swoją wiedzę na temat prawidłowej opieki nad psem oraz o wynikających z tego obowiązkach. Zapoznali się również z informacjami o szkoleniach i pracy z psem. Uczniowie mieli możliwość bezpośredniego kontaktu z psem, a także obserwacji umiejętności psów zdobytych podczas szkoleń.

 

Dziękujemy za poświęconym nam czas i liczymy na dalszą współpracę. Zobacz zdjęcia

 

Wyniki konkursu "Witaj wiosno!"

Dnia 18.03.22 r. zakończył się konkurs plastyczny pod tytułem „Witaj Wiosno!” zorganizowany przez Samorząd Uczniowski, w którym nagrodą był tydzień bez prac domowych 
Prace konkursowe były bardzo ciekawe, przedstawiały przeróżne wyobrażenia o naszej wiośnie, nie zabrakło w nich kwiatów wiosennych, zwierząt oraz samej Pani Wiosny.
Komisja złożona z zarządu Samorządu Uczniowskiego oraz opiekunów z trudem wybrała zwycięzców. Oto zwycięskie klasy:
- 1 b
- 2 c
- 3 c
- 4 c
- 5 c
- 6 a
- 7 b
Dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy. Zapraszamy do obejrzenia wykonanych prac, które pięknie prezentują się na szkolnych korytarzach. Zobacz zdjęcia

 

Konkurs "Witaj Wiosno!"

 

Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs pt. „Witaj Wiosno”. Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie klasy (I-VIII). Każda klasa chętna do udziału w konkursie powinna wykonać pracę przedstawiającą powitanie Pani Wiosny. Zwycięskie klasy otrzymają nagrodę w postaci całego tygodnia bez prac domowych. Konkurs trwa do 18.03.2022r.

 

Czytaj więcej: Konkurs "Witaj Wiosno!"

Podkategorie