Konsultacje z nauczycielami w I semestrze r. szk. 2021/22

Szanowni Państwo 

W bieżącym roku szkolnym nauczyciele będą prowadzić konsultacje w różnych formach (Librus, Messenger, Teams, kontakt telefoniczny)

Na konsultacje umawiamy się przez e- dziennik.

Terminy konsultacji z nauczycielami znajdziesz także pod tym linkiem.

L.p.

Nazwisko

i imię

Przedmiot

Dzień tygodnia

godziny

Formy ( Librus, Messenger, Teams, kontakt bezpośredni, telefon

1.

Barbarska

Anna

Edukacja

wczesnoszkolna

Wtorek

15:30

kontakt bezpośredni, telefon

2.

Bernasiuk

Monika

Nauczyciel

wspomagający

Poniedziałek 13.30

Librus, telefon, bezposredni kontakt

3.

Bobko

Jakub

Wychowanie

Fizyczne

Wtorek

10.25-10.35

Librus, kontakt bezpośredni

4.

Borkowska

Kamila

Język

Polski

Piątek
10.35-11.20

Librus, Messenger, Teams, kontakt bezpośredni, telefon

5.

Bryl Piotr

Historia, WOS

wtorek

14.40-15.25

Librus, telefon, kontakt bezpośredni

6.

o. Dariusz Buczek

Religia

 

 

7.

Budniewska – Treder Ewelina

Nauczyciel wspomagający

 

Wtorek

14.40-15.25

Librus, messenger, Teams, telefon, kontakt bezpośredni

8.

Cywińska Cecylia

Edukacja wczesnoszkolna

Środa

15.20 – 16.15

Librus, messenger, telefon, kontakt bezpośredni

9.

Dobrzańska- Migdał

Justyna

Przyroda

Biologia, Chemia

 

 

10.

Dolewski

Leszek

Religia

 

Czwartek 11.40-12.25

Librus, Teams, kontakt bezpośredni

11.

Dombek

Joanna

Edukacja

Wczesnoszkolna

Wtorek

13.45-14.30

Librus, Messenger, telefon,

kontakt bezpośredni

12.

Dumkiewicz

Jolanta

Biologia

Fizyka

WDŻ

Poniedziałek

14.30-15.15

Librus, telefon, Teams

kontakt bezpośredni

13.

Dziopa

Aneta

Matematyka

Środa

9:40-10:25

Librus,Teams ,kontakt bezpośredni

14.

Górska

Katarzyna

Nauczyciel

Wspomagający

Środa

10.35-11.20

Librus, Messenger, Teams, kontakt bezpośredni, telefon

15.

Jarocka

Jolanta

Matematyka

Czwartek

9:00 – 9.45

Librus, kontakt bezposredni, messenger

16.

Jasińska

Alina

Muzyka

Czwartek

10.35 -11.20

 

Librus,kontakt bezpośredni,telefon.

17

Kasak

Karolina

Nauczyciel wspomagający

Poniedziałek

14:40-15:25

Librus, messenger, telefon, kontakt bezpośredni

18.

Klimek

Wiesława

Technika

Nauczyciel wspomagający

Czwartek

9.40- 10.25

Librus, messenger, telefon, kontakt bezpośredni

19.

Komsta

Edyta

Język

Polski

Czwartek 15:00-15:45

Librus, Teams, kontakt bezpośredni, Messenger

20.

Kopańska

Joanna

Nauczyciel

Wspomagający

Poniedziałek
14.40-15.25

Librus, Teams, messenger, kontakt bezpośredni

21.

Kopczyńska

Jolanta

Wychowanie

Fizyczne

Czwartek

11:40-12:40

Librus, Teams, messenger, kontakt bezpośredni

22.

Kozibska

Elżbieta

Edukacja

Wczesnoszkolna

Wtorek

15.30– 16.15

Teams, Messenger, telefon, kontakt bezpośredni

23.

Kozyra

Milena

Nauczyciel

wspomagający

Poniedziałek

11:40-12:25

Kontakt bezpośredni, Librus,Messenger.

24.

Krzywkowska

Monika

Religia

środa

8.45-9.30

Librus, Teams, kontakt indywidualny, kontakt telefoniczny

25.

Kuczmarska

Katarzyna

Nauczyciel wspomagający

Czwartek

10.35-11.20

Librus, Teams, messenger, kontakt bezpośredni

26.

Kwiatkowska

Małgorzata

Język

Niemiecki

Czwartek 15 25-16 10

Librus, kontakt bezpośredni

27.

Laskowska

Justyna

Nauczyciel

wspomagający

Poniedziałek

12.45-13.30

Librus, telefon, kontakt bezpośredni

28.

Lewandowska

Sylwia

Historia

EDB, WOS

Piątek

8.45-9.30

Librus, messenger, teams, kontakt bezpośredni

29.

Łęgowska

Justyna

Biologia

Chemia, Przyroda

Czwartek

 

Librus, telefon, kontakt bezpośredni

30.

Makowski

Maciej

Język

Angielski

Poniedziałek 11:40 – 12:25

Librus, kontakt bezpośredni, messenger, teams

31.

Marszałek

Wioletta

 

Język

niemiecki

 

Czwartek 9:40 – 10:25

Librus, kontakt bezpośredni, messenger, teams

32.

Masny

Monika

WDŻ

Czwartek

8:45 – 9:30

Librus, kontakt bezpośredni

33.

Maśkiewicz

Michał

Wychowanie

Fizyczne

Poniedziałek

12:45-13:30

Librus, messenger, Teams, kontakt bezpośredni

34.

Maślana

Jadwiga

Geografia

Piątek

8.45-9.30

Librus, telefon

kontakt bezpośredni

35.

Matuszewski

Marek

Informatyka

Wtorek 10.35-11.20

Librus, telefon, kontakt bezpośredni

36.

Mazurewicz

Ewa

Edukacja

Wczesnoszkolna

Poniedziałek

11:40-12:25

Telefon, kontakt bezpośredni

37.

Meredyk – Szczesiak

Edyta

Język

polski

Poniedziałek

13:45 – 14:30

Librus, Messenger, Teams, kontakt bezpośredni

38.

Nowicka

Hanna

Język

angielski

Poniedziałek 8:45 – 9:30

Librus, Teams, kontakt bezpośredni

39.

Olęcki

Mariusz

Matematyka

Poniedziałek 7.50-8.35

Librus, telefon

40..

Ostaszewska

Beata

Edukacja

Wczesnoszkolna

Środa

15.30-16.15

Librus. Messanger, kontakt bezpośredni

41.

Piątkowska

Sławomira

Język

Angielski

Czwartek

10:40 – 11:25

Librus, Messenger, telefon,

kontakt bezpośredni

42.

Pielecka

Anna

Informatyka

Wtorek
11.40-12.25

Kontakt bezpośredni, Librus Teams

43.

Pączkowska

Aneta

Język niemiecki

Środa 15 25-16 10

Librus, kontakt bezpośredni

44.

Projs

Marta

Język polski, doradztwo zawodowe, nauczyciel wspomagający

 

Wtorek

15:30-16:30

Librus, messenger, teams, kontakt bezpośredni

45.

Roguszczak

Wojciech

Język

angielski

poniedziałek

9.40-10.25

Librus,Teams

46.

Roszak

Wiesław

Wychowanie

Fizyczne

ŚRODA

9,40-10,25

LIBRUS

47.

Roznerska

Małgorzata

Język

angielski

Środa

9.40-10.25

Szkoła (pokój n-lski), telefon, TEAMS, Librus

48.

Rykaczewska

Barbara

Edukacja

wczesnoszkolna

 

Środa

12.45-13.30

Szkoła (pokój nauczycielski), telefon, Teams, Librus

49.

Sendzik

Anna

Wychowanie

Fizyczne

Czwartek 9.40-10.25 lub codziennie

Pokój n-lski wf lub librus

50.

Słupski

Marek

Matematyka

Wtorek

12.25-12.45

Librus, bezpośredni kontakt, teams

51.

Sierzputowska

Joanna

Plastyka

 

 

52.

Szczuka

Magdalena

Edukacja

wczesnoszkolna

Piątek

10.40 – 11.20

Librus, Messenger, Teams, kontakt bezpośredni, telefon

53.

Szczypska

Ewa

j. angielski

Czwartek

11:40-12:25

Librus,. Messenger, telefon,

Teams, kontakt bezpośredni

54.

Świtaj

Dorota

Język polski

Wtorek
13.45-14.30

Librus,. Messenger, telefon,

Teams, kontakt bezpośredni

55.

Wegner

Mariola

Edukacja

wczesnoszkolna

Czwartek 13.45-14.30

Libsus, Teams, telefon, kontakt bezpośredni

56.

Więckiewicz

Katarzyna

edukacja

wczesnoszkolna

Wtorek 10.35-11.20

Librus, Teams,messenger,kontakt bezpośredni

57..

Ziomek

Grażyna

Edukacja

wczesnoszkolna

Wtorek

15.30-16.15

Librus, Teams, messenger, kontakt bezpośredni