Grono pedagogiczne

 

 

Dyrektor szkoły

mgr Grażyna Stolarska

Zastępcy dyrektora szkoły 

mgr Jolanta Chalińska

mgr Katarzyna Grabkowska  


Pedagodzy szkolni:

mgr Iga Kuśmirek

mgr Anna Melka

Logopeda:

mgr Alina Downer

Biblioteka:

mgr Elżbieta Białobrzewska

mgr Julita Sieńska

Edukacja wczesnoszkolna:

mgr Anna Barbarska

mgr Ewelina Budniewska - Treder

mgr Cecylia Cywińska

mgr Iwona Chodakowska

lic. Joanna Dombek

mgr Karolina Kasak

mgr Elżbieta Kozibska

mgr Katarzyna Kuczmarska

mgr Ewa Mazurewicz

mgr Beata Ostaszewska

mgr Joanna Roszak

mgr Magdalena Szczuka

mgr Mariola Wegner

mgr Katarzyna Więckiewicz

mgr Grażyna Ziomek

Wspomaganie w klasach I-III

mgr Katarzyna Kuczmarska 

mgr Ewelina Budniewska -Treder

mgr Joanna Roszak

mgr Karolina Kasak

Język polski:

mgr Edyta Komsta

mgr Edyta Meredyk-Szczesiak

mgr Dorota Świtaj

mgr Marta Projs

mgr Kamila Borkowska

Matematyka:

mgr Aneta Dziopa

mgr Marek Słupski

mgr Mariusz Olęcki

mgr Dominika Prabucka

Biologia, Przyroda, Geografia, Chemia, Fizyka:

mgr Jolanta Dumkiewicz

mgr Jadwiga Maślana

mgr Justyna Łęgowska

mgr Krystyna Rzepka 

Historia, WOS, EDB:

mgr Grażyna Stolarska

mgr Sylwia Lewandowska

mgr Piotr Bryl

Język angielski:

mgr Maciej Makowski

mgr Hanna Nowicka

mgr Sławomira Piątkowska

mgr Wojciech Roguszczak

mgr Ewa Szczypska

mgr Małgorzata Roznerska

Język niemiecki:

mgr Justyna Klimek

mgr Katarzyna Kuczmarska

Technika, Muzyka, Plastyka:

mgr Leszek Dolewski

mgr Alina Jasińska

mgr Kamila Makoś

mgr Joanna Sierzputowska

Informatyka:

mgr Anna Pielecka

mgr Leszek Dolewski 

Wychowanie fizyczne:

mgr Jakub Bobko

mgr Michał Maśkiewicz

mgr Katarzyna Grabkowska

mgr Jolanta Kopczyńska

mgr Wiesław Roszak

mgr Anna Sendzik

Rehabilitacja ruchowa

mgr Katarzyna Grabkowska

mgr Joanna Kopańska

Etyka

mgr Cecylia Cywińska

Religia:

mgr Leszek Dolewski

dr Monika Krzywkowska

mgr Kamila Makoś

o. Karol Prandzioch 

Świetlica szkolna:

mgr Maria Marciniak

mgr Milena Kozyra

mgr Anna Melka

mgr Karolina Kasak

mgr Marzena Mozarczyk

mgr Marta Projs

Nauczyciele wspomagający IV -VIII:

mgr Mirosława Lewandowska

mgr Joanna Zagrodzka

mgr Monika Bernasiuk

mgr Ewelina Budniewska-Treder

mgr Joanna Kopańska

mgr Danuta Wagner

mgr Katarzyna Górska 

Edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Sylwia Lewandowska

Wychowanie do życia w rodzinie

mgr Jolanta Dumkiewicz

mgr Kamila Makoś

Doradztwo zawodowe

lic. Iga Kuśmirek