Kocham Cię Polsko

Galeria zdjęć

Majowe święta w świetlicy szkolnej : 1 maja - Święto Pracy , 2 maja - Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej, 3 maja - Narodowe Święto Konstytucji 3 Maja .

Dzieci że świetlicy szkolnej pod kierunkiem pani Iwony Chodakowskiej i pani Mai Marciniak, chcąc uczcić te ważne dla naszej Ojczyzny wydarzenia ,  wzięły udział w zajęciach poświęconych tym świętom. Podczas zajęć utrwaliły swoją wiedzę na temat symboli narodowych , poznały znaczenie świąt majowych, uczyły się, co oznacza być Polką i Polakiem, wykonały pierścienie w barwach narodowych oraz zaśpiewały hymn państwowy. To była prawdziwa lekcja patriotyzmu

I like you, czyli walentynki w świetlicy szkolnej

Galeria zdjęć

Walentynkowy dzień  w świetlicy szkolnej  upłynął pod znakiem rozważań na temat znaczenia przyjaźni, która jest kluczem do budowania ważnych relacji z rówieśnikami.
Przyjaźń pozytywnie nastawia do rzeczywistości, pomaga przezwyciężać trudności oraz wzmacnia poczucie własnej wartości. Dzieci wykonały również walentynkowe serca dla przyjaciółki, przyjaciela lub kogoś bliskiego.

Dzień Bezpiecznego Internetu

Więcej zdjęć

6 lutego obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu. W związku z tą inicjatywą naszą świetlicę odwiedziła policjantka asp. szt. Joanna Kwiatkowska, która przeprowadziła zajęcia promujące bezpieczne zasady korzystania z sieci oraz przestrzegła przed zagrożeniami, które czyhają na osoby korzystające z zasobów internetu.

Spotkanie z PANIĄ LEŚNIK

Galeria zdjęć

15 stycznia 2024 r. gościliśmy w naszej świetlicy przedstawicielkę Nadleśnictwa Iława Panią Kingę Sulej, która zaprezentowała dzieciom kilka ciekawostek o lesie, opowiedziała o różnych zwierzętach zamieszkujących nasze polskie lasy, o ich zwyczajach i potrzebach. Dzieci dowiedziały się także, w jaki sposób możemy pomóc zwierzętom przetrwać zimę. Był też czas na pytania, na które nasz gość cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał.
Dziękujemy Pani Kindze Sulej za bardzo interesujące spotkanie