Pasowanie na świetliczanina

 

Więcej zdjęć

W dniu 22 listopada 2022 roku w naszej świetlicy odbyła się uroczystość Pasowania na świetliczanina uczniów klas pierwszych. Zanim dzieci zostały przyjęte do zacnego grona, musiały wykazać się szeregiem umiejętności. Była próba wiedzy, poprawnej polszczyzny, znajomości regulaminu świetlicy, próba wspólnej zabawy oraz próba śpiewu. Na zakończenie, by dopełnić tradycji, pierwszaki złożyły uroczyste ślubowanie. Następnie każdy z nich otrzymał pamiątkowy znaczek. Nowym członkom świetlicowej załogi życzymy wielu sukcesów w nauce i wspaniałej zabawy w świetlicy szkolnej.

Wyprawka - świetlica

Propozycja wyprawki dla uczniów, którzy będą uczęszczać na świetlicę szkolną

w roku szkolnym 2022/2023:

100 kartek białego papieru     

2 bloki rysunkowe białe i kolorowe

2 bloki techniczne białe i kolorowe     

2 kleje w sztyfcie „magiczne”      

2 plasteliny

mazaki, kredki

1 ręcznik papierowy

pudełko chusteczek higienicznych

10 talerzyków papierowych

10 kubków papierowych

Mi   Mile widziane książeczki do kolorowania, dziurkacze ozdobne z dużym wzorem, gry planszowe, klocki, układanki, kreda kolorowa, naklejki z obrazkami.

Prosimy o przyniesienie wyprawki do 23.09.2022r.

Święta majowe w świetlicy

Zobacz więcej zdjęć

Tydzień poświęcony świętom majowym: 1 maja - Święto Pracy, 2 maja - Dzień Flagi, 3 maja - Święto Konstytucji Trzeciego Maja upłynął w świetlicy pod znakiem pogadanek, filmów edukacyjnych, pieśni patriotycznych o Polsce, prac plastycznych i zabaw tematycznych. Dodatkowo święta uczciliśmy udekorowaniem świetlicy, uroczystym ubiorem i wykonaniem wianków w barwach narodowych.

Kiermasz babeczek

W dniu 17 maja 2022 r. w naszej szkole odbył się KIERMASZ BABECZEK zorganizowany przez Panie ze świetlicy szkolnej. Za symboliczną kwotę można było kupić pięknie udekorowane przez uczniów babeczki. Akcja odniosła ogromny sukces, nauczyciele, pracownicy oraz uczniowie z chęcią kupowali nasze słodkości. Zebraliśmy piękną sumę 551,85 zł. Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na zorganizowanie w świetlicy szkolnej strefy relaksu, która pozwoli na komfortowy wypoczynek naszych wychowanków zarówno przed lekcjami, jak i po zakończonych zajęciach.

Zobacz więcej zdjęć