Gala wręczenia stypendiów Burmistrza Miasta Iława oraz Rady Miejskiej

Galeria zdjęć

W dniu  26 .09.23 r., w iławskim kinoteatrze odbyła się uroczysta gala wręczenia stypendiów Burmistrza Miasta Iława oraz Rady Miejskiej, uczniom iławskich szkół podstawowych.
W naszej szkole aż dziewięcioro uczniów uzyskało takie wyróżnienie.
I tak w kategorii za osiągnięcia naukowe stypendia otrzymali:
1.Julia Chojecka - była klasa VIIIb
2.Gabriela Dziugiewicz - klasa VII a
3.Oliwia Kuczmarska - była klasa VIII c
4. Mikołaj Kulesza - była klasa VIII e
5. Aleksandra Ołdak - klasa VIII b
6.Franciszek Pachniewski - była klasa VIII f

W kategorii za dobre wyniki w nauce oraz osiągnięcia sportowe: Anna Wróblewska - klasa VIa
W kategorii za dobre wyniki w nauce i osiągnięcia artystyczne : Alicja Ołdak - klasa Vc
Stypendium specjalne otrzymała Karolina Maśka z byłej klasy VIII a.

Wszystkim stypendystom gratulujemy życząc, aby ich pasje naukowe, artystyczne i sportowe nigdy nie wygasły.

Warto podkreślić, że wczorajszą galę uświetnił występ uczniów naszej szkoły.
Cezary Borkowski uczeń klasy III C -przygotowany przez nauczycielkę języka polskiego Kamilę Borkowską, wyrecytował wiersz J. L. Kerna „Pan Tygrys ”.
Pokaz taneczny wykonały siostry Sofiia Hrytsiuk z klasy IIB oraz Valeriia  Hrytsiuk z klasy VC, opiekun  Tetiana Hrytsiuk oraz Anna Sendzik, nauczycielka wychowania fizycznego.