Inauguracja roku szkolnego 2021/22

 

1 września wszyscy uczniowie oraz nauczyciele przywitali nowy rok szkolny 2021/2022.

Podczas uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego pani dyrektor Grażyna Stolarska oraz pani wicedyrektor Jolanta Chalińska powitały uczniów, którzy po wakacjach wrócili do murów szkoły, aby kontynuować swoją podróż po krainie wiedzy. Szerokim uśmiechem powitaliśmy także naszych pierwszoklasistów, dla których 1 września był szczególnym dniem – dniem, w którym rozpoczęli nowy, ważny i wspaniały rozdział ich życia. Pani Dyrektor życzyła wszystkim naszym uczniom, by czas nauki był czasem poszerzania wiedzy, realizowania własnych pasji oraz ambicji, a każde z założonych marzeń spełniało się. „Gdy uczeń osiąga coś dzięki nauczycielowi, nauczyciel również się czegoś uczy” - w tym roku szkolnym uczmy się od siebie nawzajem i wspólnie osiągajmy bliskie nam cele, rozwijajmy swoje umiejętności i kierujmy się w życiu właściwymi zasadami, by z satysfakcją w czerwcu odebrać świadectwo swojej ciężkiej pracy.

 

ZOBACZ ZDJĘCIA