Święto Szkoły – 23 kwietnia 2022 r.

W słoneczną sobotę, 23 kwietnia 2022 r., uczniowie z klas 5- 8 i nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w wielu konkurencjach, które zwykle towarzyszą obchodom Święta Szkoły. Jako że patronami „Trójki” są polscy olimpijczycy, społeczność szkolna zwykle spędza ten czas aktywnie, poznając sylwetki niektórych z nich oraz bierze udział w różnorodnych grach i zabawach. Tak było i tym razem.

W trakcie różnych konkurencji, gdzie mierzono czas lub liczyła się liczba zgromadzonych punktów, uczniowie wraz z nauczycielami grali w olimpijskie kalambury oraz przemieszczali się określoną trasą, zdobywając punkty poprzez zaliczanie poszczególnych etapów gry terenowej. Specjalną „dyscyplinę” olimpijską opracowano dla klas 8, które miały pokonać wyznaczoną trasę z wykorzystaniem smartfonów i narzędzia webowego Genially, dzięki którym na zasadach geocachingu mogli odnaleźć skrytki z hasłami zasad ruchu olimpijskiego.

Dla zwycięskich zespołów klasowych oraz klasy z najwyższą procentowo frekwencją organizatorzy przewidzieli nagrody.                                                                                                                                                                             Piotr Bryl

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze Święta Szkoły