Trójka biega nad Jeziorakiem

Szanowni Państwo!
W tym roku szkolnym rozpoczynamy imprezę biegową pt. TRÓJKA BIEGA NAD JEZIORAKIEM - Etapowy Bieg Półmaratoński (2km 100m).
Wydarzenie skierowane jest dla chętnych uczniów z klas 6-7-8, nauczycieli oraz rodziców.
Przedsięwzięcie ma charakter profilaktyczny i promuje zdrowy styl życia. Dla najwytrwalszych przewidziane są medale.
Bieg inauguracyjny (I etap) odbędzie się w czwartek 28 września w godzinach 11:25-12:30 (5 godzina lekcyjna).
Prosimy o zapoznanie się z informacjami, które zostały wysłane w prywatnych wiadomościach do rodziców, uczniów i nauczycieli (regulamin, zasady ogólne oraz wymagane zgody i oświadczenia).
Chcesz wziąć udział i pokonać z nami półmaraton? Dostarcz zgodę i kartę zgłoszeniową do Pana Pawła Leszek lub Anety Ostanek do piątku 22.09.2023.
Z pozdrowieniem biegowym!
Aneta Ostanek