SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

We wtorek, 24 kwietnia 2018 r., odbył się SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI KLAS I-III. Każdą klasę od  I do III reprezentowało dwóch uczestników - najlepszych recytatorów w klasie. Jury w składzie; p. dyrektor Barbara Żuchowska, p. Edyta Komsta, p. Joanna Dombek, p. Ewa Tomaszewska  i p. Jolanta Chalińska stanęło przed bardzo trudnym wyzwaniem, gdyż wszyscy recytatorzy prezentowali się wspaniale. Oceniano znajomość i dobór tekstu, interpretację oraz ogólne wrażenie artystyczne.

Wyniki Szkolnego Konkursu Recytatorskiego klas  I – III:

I miejsce          Marika Kulesza – kl. I b

II miejsce        Natan Dziedziak – kl. I c

III miejsce  Hanna Dolecka – kl. I a

Wyróżnienie: Bartosz Żbikowski – kl. Id

I miejsce   Aleksandra Ołdak – kl. II b

II miejsce   Maja Cieciuch – kl. II a

Maria Tyszkiewicz – kl. II b

III miejsce - Natalia Gajewsja - kl II a

I miejsce   Zuzanna Polak – kl. III g

II miejsce   Anna Iwaniuk – kl. III h

III miejsce  Anna Kurek – kl. III e

Krzysztof Bartkowski – kl. III i

Wyróżnienia: Oliwia Kuczmarska – kl. III b

Adam Chajdiak – kl. III f

Uwaga!

Na  eliminacje  miejskie, które  odbędą   się  7 maja 2018 roku o godz. 9.00  w  Kinoteatrze Pasja zostali wytypowani: Anna Iwaniuk i Aleksandra Ołdak.

Wszystkim laureatom gratulujemy, a pozostałych uczniów zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.