Cztery Pory Roku

18 września w naszej szkole odbyła się impreza artystyczna z cyklu „Cztery pory roku” z myślą o uczniach klas integracyjnych IV-VIII. Zobacz zdjęcia

Spotkania będą odbywały się cyklicznie, zgodnie z porami roku. Pierwsza zabawa poświęcona została porze roku „Lato”, podczas której dzieci rozwiązywały quiz związany z latem, uczestniczyły w zajęciach ruchowo-fitnessowych prowadzonych przez instruktorkę fitness. Oprócz tego uczyły się podstawowych kroków tańca pod okiem profesjonalnego instruktora oraz wspólnie z całymi klasami wykonywały plakat o tematyce letniej. Poza świetną zabawą, która dała uczniom wiele radości, istotą spotkania była również zmiana sposobu patrzenia i traktowania osób niepełnosprawnych. Było to zgodne z myślą Marii Grzegorzewskiej: „Każdy ma prawo do szczęścia i swego miejsca w społeczeństwie”.

Za wspaniałą atmosferę i wspólną zabawę dziękuje dyrektor szkoły pani Barbara Żuchowska oraz organizatorki: Mirosława Lewandowska, Monika Bernasiuk i Katarzyna Kuczmarska.