MISTRZOSTWA POWIATU IŁAWSKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH (ROCZNIK 2005-2006)

21.10.2019r. na Stadionie Miejskim w Iławie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Iławskiego Szkolnego Związku Sportowego w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych. W zawodach uczestniczyło 10 zespołów z Powiatu Iławskiego: SP Rudzienice, SP Franciszkowo, SP1 Iława, SP3 Iława, SP4 Iława, SP5 Iława, SP Susz, SP Wikielec, SP Lubawa oraz Akademicki Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczy z Lubawy.

Utworzono 2 grupy 5-cio zespołowe. W jednej z nich była nasza najmłodsza reprezentacja. Nasz zespół trafił do najmocniejszej grupy, a tym samym do finału tych Mistrzostw. Skład zespołu SP nr3 Iława: z klasy 5d: Kacper Bytner, Rafał Duszczak, Konrad Tober, Adrian Mieszała, Filip Szewczyk; z klasy 6d: Wiktor Bortkiewicz, Jarek Kotłowski, Tymon Radzimiński, Olek Gawiński. 22.10.2019r. odbył się finał Mistrzostwa Powiatu Iławskiego Szkolnego Związku Sportowego Chłopców w roczniku 2005-2006. W zawodach wzięło udział 5 drużyn: SP1 Iława, SP5 Iława, SP3 Iława, SP Rudzienice i SP Lubawa, które rywalizowały między sobą systemem „każdy z każdym”. Mecze rozgrywano 2x8 minut.

Skład drużyny SP nr 3 Iława: z klasy 7c :Paweł Dreszler, ,Igor Woźniakowski, Filip Burakiewicz, Jakub Goldian, Jakub Klinicki; z klasy 7d: Maciej Migdał, Marcel Solis, z kl. 7a - Michał Kamiński oraz z kl. 8a - Samuel Błaszczyk.

Nasza drużyna zaprezentowała się z bardzo dobrej strony, zajęła IV miejsce. Wi

Klasyfikacja końcowa turnieju: wiecej zdjec

I miejsce SP Lubawa

II miejsce SP5 Iława

III miejsce SP Rudzienice

IV miejsce SP3 Iława

V miejsce SP1 Iława

Opiekun grupy: Marek Zakrzewski