Podziękowanie

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy brali aktywny udział w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Tysiąc powodów, by czytać”, zorganizowanego przez Empik. Wiemy, że głosowanie budziło sporo emocji i zaktywizowało wiele osób: uczniów, rodziców, nauczycieli, absolwentów naszej szkoły oraz lokalne społeczności. Wprawdzie nie udało nam się znaleźć w pierwszej piątce, ale do momentu zakończenia głosowania byliśmy na wysokim siódmym miejscu. Uważamy to za nasz sukces, biorąc pod uwagę, że do konkursu zgłosiło się 550 szkół podstawowych. Dla naszej „trójki” było to pierwsze tak ważne przedsięwzięcie, które pozwoliło zintegrować społeczność szkolną i lokalną, a przy okazji  stanowiło doskonałą promocję naszej biblioteki szkolnej i szkoły. Jeszcze raz dziękujemy za zaangażowanie.