Festyn szkolny - wyniki konkursowej rywalizacji

Fotorelacja z festynu

Tradycyjny, coroczny festyn szkolny odbywał się wiosną. W trwającym właśnie roku szkolnym miał on w minioną sobotę swoją jesienną odsłonę. Pod hasłem „Nie dajmy się jesieni”, w odświeżonej formule, spotkaliśmy się w szkole, aby pobyć razem, jednocześnie dobrze się bawiąc. Być może ta nowa formuła, polegająca m.in. na wcześniejszym zadeklarowaniu przez każdego ucznia udziału w jednej, wybranej spośród zaproponowanych trzynastu stref aktywności, sprawiła, że frekwencja nas mile zaskoczyła.

W większości ze stref uczniowie rywalizowali o tytuł Mistrza i pamiątkowy puchar a wszyscy uczestnicy otrzymali pakiety gadżetów ufundowanych przez sponsorów. Poniżej prezentujemy wyniki poszczególnych konkursów:

Czytaj więcej: Festyn szkolny - wyniki konkursowej rywalizacji

Dzień Dawcy Szpiku

22 października 2022 r. podczas Festynu Szkolnego miała miejsce akcja DKMS „Zostań dawcą”. Dzięki Wam udało nam się zarejestrować 22 potencjalnych dawców komórek macierzystych. Z głębi serca dziękujemy osobom zarejestrowanym, ale także tym, którzy chcieli dokonać rejestracji, ale ze względów medycznych nie mogli. Wasze zaangażowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania.  DZIĘKUJEMY! ♥️

Podsumowanie zbiórki darów dla Schroniska dla zwierząt w Iławie

Więcej zdjęć

W dniach 4-21.10.2022 w świetlicy szkolnej odbyła się zbiórka darów dla Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Iławie.
W poniedziałek, 24.10.2022 pracownicy schroniska przeprowadzili zajęcia edukacyjne w świetlicy szkolnej o tym, jak należy opiekować się zwierzętami oraz o bezpieczeństwie w kontaktach z psami.
Dziękujemy wszystkich, którzy wsparli naszą akcję!
Organizatorzy:
Samorząd Uczniowski
Szkolne Koło Wolontariatu
Świetlica szkolna

XVII Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada o św. Maksymilianie Maria Kolbe

 

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVII OGÓLNOPOLSKIEJ FRANCISZKAŃSKIEJ OLIMPIADZIE O ŚWIĘTYM MAKSYMILIANIE MARIA KOLBE. Celem olimpiady jest przybliżenie dzieciom postaci św. Maksymiliana Marii Kolbego; wyzwalanie i kształcenie pragnienia poznania Pisma Świętego; odkrywanie i rozwijanie uzdolnień uczniów. Organizator poda wyniki w późniejszym terminie. Koordynatorem konkursu jest katechetka Monika Krzywkowska.

Zdjęcia prac uczniów