Mój bajkowy bohater

5 marca odbył się finał konkursu plastycznego pt.: „Mój pozytywny bohater kreskówki, bajki lub baśni”. Dzieci miały tydzień czasu na przygotowanie prac plastycznych na podany temat. Celem konkursu było rozwijanie kreatywności i wyobraźni dzieci poprzez prace platyczne, propagowanie idei czytania literatury dziecięcej, wzmacnianie więzi rodzinnych poprzez wspólne wykonanie zadania oraz odczuwanie radości z tworzenia dzieła plastycznego. Jury wybrało najciekawsze prace, a laureaci otrzymali dyplomy i upominki. Serdecznie wszystkim dziękujemy za udział i zapraszamy do fotorelacji, gdzie można podziwiać piękne prace.

1.      Aleksandra Ołdak kl. IIb

2.      Oliwia Otręba kl. IVb