Bal Karnawałowy klas I-III

 

Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas w szkole 18 stycznia, uczniowie klas 1-3 brali udział w zabawie karnawałowej. Na udekorowanej balonami hali pojawiły się kolorowe postaci. Dzieci były przebrane za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć wróżki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów,… nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło przy muzyce, uśmiech nie znikał z twarzy. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym uczniom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie pięknych kolorowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z balu karnawałowego uczniów klas I-III. Link poniżej.

Galeria zdjęć