WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO PT. „BEZPIECZEŃSTWO W INTERNECIE”

Na początku kwietnia 2018r. odbył się szkolny konkurs plastyczny pt. „Bezpieczeństwo w Internecie”, który był skierowany do uczniów klas trzecich. Jego celem było: podejmowanie problematyki bezpieczeństwa w Internecie, poprzez zaprojektowanie plakatu, poprawa bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w Internecie oraz przybliżenie informacji dotyczących zapewnienia sobie bezpieczeństwa korzystania z Internetu.  Uczniowie klas trzecich podczas zajęć plastycznych wspólnie wykonywali w klasie plakat (jeden na klasę). Technika pracy była dowolna (z zastrzeżeniem wykorzystania gotowych elementów oraz techniki komputerowej). 30 maja 2018r. organizatorzy konkursu dokonali oceny prac konkursowych. Ważne było, aby plakat był wykonany ciekawie, kreatywnie, estetycznie i zgodnie z podanym tematem.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce zajęła klasa III i – wychowawca pani Katarzyna Górska

II miejsce zajęła klasa III a – wychowawca pani Jolanta Chalińska

III miejsce zajęła klasa III h – wychowawca pani Magdalena Szczuka

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!

Prace zostały przedstawione na zorganizowanej wystawie szkolnej.

ORGANIZATORZY:

Katarzyna Kuczmarska