Kolejny sukces naszych uczniów!

Już po raz XVII odbył się największy konkurs klas I – III Miejsko – Gminna Olimpiada Ekologiczna. Tym razem gospodarzami konkursu była Samorządowa Szkoła Podstawowa w Lasecznie, która bardzo profesjonalnie przygotowała imprezę. Do rywalizacji przystąpiło 10 szkół z Iławy i okolic. Uczniowie rozwiązywali wiele bardzo trudnych zadań z dziedziny przyrodniczej i ekologicznej. Poziom olimpiady był bardzo wysoki, gdyż uczniowie przygotowywali się do niej przez cały rok. Jednak Anna Łęgowska z klasy III c (wychowawcami są pani dyr. B. Żuchowska oraz pani E. Kozibska) oraz Filip Słomiany z klasy III h (wychowawca pani G. Ziomek) nie dali rywalom szans i wygrali zdobywając 51 punktów na 53 możliwe. Opiekunem grupy podczas konkursu była pani Magdalena Szczuka. Całą rywalizację z wielką uwagą śledziła również Dyrektor SSP 3 Pani Barbara Żuchowska. Wiecej zdjęć

Gratulujemy zwycięzcom!